БЕЗЖИЧЕН ВГРАДЕН ПРЕКИНУВАЧ FS20 SU

3.894,00 ден.   Спореди

Со дискретна монтажа на безжичен прекинувач. Радио прекинувачот може да се контролира со надворешен прекинувач, со безжично управување или со кодирана брава KM 300 CAC. Управувањето со безжичниот прек...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.894,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со дискретна монтажа на безжичен прекинувач. Радио прекинувачот може да се контролира со надворешен прекинувач, со безжично управување или со кодирана брава KM 300 CAC. Управувањето со безжичниот прекинувач може да поднесе до 16 А (230 V/AC). Покрај мануелно управување, достапен е и бројач за исклучување кој може да се програмира за вклучување во време од 1 секунда до 4,5 часа. Така никогаш нема да заборавите да го исклучите во бањата, ходникот, гаражата или надвор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка