Безжичен алармен систем PST TEL203

6.990,00 ден.   Спореди

-Детектор на движење
-Сензор за врата
-Мини сирена
-Далечински управувачи 2бр.
-Дојава на повеќе телефони
-Монтажа ГРАТИС!!!


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 6.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


-Детектор на движење
-Сензор за врата
-Мини сирена
-Далечински управувачи 2бр.
-Дојава на повеќе телефони
-Монтажа ГРАТИС!!!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка