Безбедносна камера со рефлектор MIT BS + SW

9.440,00 ден.   Спореди

Комбинацијата на камерата за надзор, рефлектори и детектори за движење се совршено погодни за надзор и во приватниот, како и бизнис секторот. Штом се забележи движење во текот на ноќта, светлата се вк...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.440,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Комбинацијата на камерата за надзор, рефлектори и детектори за движење се совршено погодни за надзор и во приватниот, како и бизнис секторот. Штом се забележи движење во текот на ноќта, светлата се вклучуваат и камерата снима. Во текот на денот снимките се зачувуваат со резолуција од 640 x 480. Видеа се чуваат на SD картичка со максимален капацитет од 32 GB. Ниеден настан не останува скриен со функција пред-снимање . Исто така, вклучен е посебен најавен текст.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка