БЕБЕ-ФОН MBP 10, MOTOROLA

5.057,00 ден.   Спореди

Чувствителен и на најслаб звук. При лоши прием, вградениот контролор на домет го активира звучниот сигнал за алармирање на приемникот. Приемникот може да работи до 5 часа со вградената батерија.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.057,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Чувствителен и на најслаб звук. При лоши прием, вградениот контролор на домет го активира звучниот сигнал за алармирање на приемникот. Приемникот може да работи до 5 часа со вградената батерија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 4 недели

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.