Бебешко масло за тело со невен

655,00 ден.   Спореди

Ја храни и чисти нежната кожа на вашето бебе со мешавина од првокласни растителни масла, како масло од бадем и јојоба. Смирувачкиот екстракт од невен дејствува ефективно против воспаление и иритација ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Био органика http://bioorganica.mk   Детали 655,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ја храни и чисти нежната кожа на вашето бебе со мешавина од првокласни растителни масла, како масло од бадем и јојоба. Смирувачкиот екстракт од невен дејствува ефективно против воспаление и иритација на кожата.
Употреба: Особено е погодно за секојдневна нега на кожата под пелените. Состав: Glycine Soja (Soybean) Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Parfum (Essential Oils), Tocopherol, Limonene, Linalool, Citronellol.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка