БАТЕРИЈА YUASA NP 24 - 12

6.785,00 ден.   Спореди

Лидер на европскиот пазар во производството на индустриски батерии којшто во изминативе 10 години продаде 40 милиони примероци од оваа батерија. Во оптимални работни услови, трае и до 5 години.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.785,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Лидер на европскиот пазар во производството на индустриски батерии којшто во изминативе 10 години продаде 40 милиони примероци од оваа батерија. Во оптимални работни услови, трае и до 5 години.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка