БАТЕРИЈА VARTA ТИП - V74PX

413,00 ден.   Спореди

Специјална батерија за фотоапарат, филмска или дигитална камера со кратко време на рециклирање и кратки интервали на блицови.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Специјална батерија за фотоапарат, филмска или дигитална камера со кратко време на рециклирање и кратки интервали на блицови.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка