БАТЕРИЈА -EXTREME POWER AAA (2)

413,00 ден.   Спореди

Литиумска батерија којашто е секогаш подготвена за употреба, имајќи предвид дека, во споредба со алкалните, оваа батерија има минимално празнење. Потрошувачка до 15 % во рок од 10 години. Погодна за д...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Литиумска батерија којашто е секогаш подготвена за употреба, имајќи предвид дека, во споредба со алкалните, оваа батерија има минимално празнење. Потрошувачка до 15 % во рок од 10 години. Погодна за дигитални камери, фотоапарати, блиц апарати, ЦД плеери, мини ЛЦД телевизори итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка