БАТЕРИЈА EMMERICH

413,00 ден.   Спореди

Специјален тип батерија Emmerich со можност за полнење и висок квалитет. Век на траење: 10 години. Овие батерии можете да ги набавите само во Conrad.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Специјален тип батерија Emmerich со можност за полнење и висок квалитет. Век на траење: 10 години. Овие батерии можете да ги набавите само во Conrad.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка