БАТЕРИЈА EMMERICH NIMH 2/3 A

413,00 ден.   Спореди

Батериите со повторно полнење Emmerich ги исполнуваат највисоките стандарди за квалитет. Имаат додаток за лемење во форма на буквата Z и рамен позитивен терминал за батерии за безжични телефони и сл. ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Батериите со повторно полнење Emmerich ги исполнуваат највисоките стандарди за квалитет. Имаат додаток за лемење во форма на буквата Z и рамен позитивен терминал за батерии за безжични телефони и сл. Батериите Emmerich ќе ги најдете само во Conrad.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка