БАТЕРИЈА - EMMERICH NIMH 1/2 AAA - ZLF 330 MAH ZLF

236,00 ден.   Спореди

Батериите на полнење Emmerich ги исполнуваат највисоките стандарди за квалитет. Имаат специјален додаток за лемење и рамен позитивен терминал за безжични телефони, модели итн. Батериите Emmerich может...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 236,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Батериите на полнење Emmerich ги исполнуваат највисоките стандарди за квалитет. Имаат специјален додаток за лемење и рамен позитивен терминал за безжични телефони, модели итн. Батериите Emmerich можете да ги набавите само во Conrad.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 6 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

I never thought I would find such an everyday topic so enllharting!