БАТЕРИЈА 10,8 V/1,3 AH LI-ION DREMEL 875

5.723,00 ден.   Спореди

Батерија за уреди кои работат со литиум-јонска батерија Dremel.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.723,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Батерија за уреди кои работат со литиум-јонска батерија Dremel.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка