БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ EMMERICH ТИП - NIMH SUB C

649,00 ден.   Спореди

Emmerich специјална батерија на полнење која ги прикажува највисоките стандарди и овозможува висока стабилност. Специјален врв со можност за лемење во бежични телефони, модели итн. Оваа батерија може ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Emmerich специјална батерија на полнење која ги прикажува највисоките стандарди и овозможува висока стабилност. Специјален врв со можност за лемење во бежични телефони, модели итн. Оваа батерија може да се набави само во Conrad.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка