Батерија за умивалник Космо 2

1.680,00 ден.   Спореди

Батерија за умивалник со долга лула(со 2 и 3 црева), серија COSMО,40mm во основа Производител:
Senator Шифра:
1206


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 1.680,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Батерија за умивалник со долга лула(со 2 и 3 црева), серија COSMО,40mm во основа Производител:
Senator Шифра:
1206

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка