Батерија за умивалник Арис 2

1.570,00 ден.   Спореди

Батерија за умивалник со долга лула(со 2 или 3 црева),серија ARIS,35mm во основа Производител:
Senator Шифра:
1106


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 1.570,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Батерија за умивалник со долга лула(со 2 или 3 црева),серија ARIS,35mm во основа Производител:
Senator Шифра:
1106

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка