БАТЕРИСКА ШТРАФИЛКА DD10,8VLI

12.010,00 ден.   Спореди

Практична 10.8V батериска шрафилка опремена со 2 позиции на вртење. Многу компактна и со високи перформанси за дупчење и штрафење. 20 позиции на брзина на вртење плус ниво за дупчење. Напред / назад о...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 12.010,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Практична 10.8V батериска шрафилка опремена со 2 позиции на вртење. Многу компактна и со високи перформанси за дупчење и штрафење. 20 позиции на брзина на вртење плус ниво за дупчење. Напред / назад операција. Бескрајно регулирана брзина во две брзини и мотор кочници. Со LED за оптимално осветлување на работна површина. Мекиот зафат на ракохватот се грижи за обезбедување на запирање и удобно функционирање .Литиумската Li-Ion батерија се грижи за постојано функционирање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка