Батериска рачна светилка LED II

4.636,00 ден.   Спореди

За подолго искористување, кога треба да се префрли од обично светло на посилно осветлување, оваа светилка овозможува префрлање од халогено на LED економично светло. Полнењето е или со обичен наизменич...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.636,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За подолго искористување, кога треба да се префрли од обично светло на посилно осветлување, оваа светилка овозможува префрлање од халогено на LED економично светло. Полнењето е или со обичен наизменичен (AC) адаптер или со 12V адаптер. Со помош на трепкачката функција оваа светилка може да се употребува и како предупредувачко светло.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка