Батериска камера со монитор 2,5

12.797,00 ден.   Спореди

Систем за контрола на секоја ситуација. На екранот може да се види видео и да го слушнете звукот од контролираниот опсег.
IR-LED диоди, кои се вградени во камерата за пренос на слика дури и во ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 12.797,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Систем за контрола на секоја ситуација. На екранот може да се види видео и да го слушнете звукот од контролираниот опсег.
IR-LED диоди, кои се вградени во камерата за пренос на слика дури и во целосен мрак. Погоден за домашни услови.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка