БАТЕРИСКА ЗАШТИТА 15W

9.381,00 ден.   Спореди

Овој соларен панел допринесува енергија дури и при лошо време. Поставете ја едноставно заштитната соларна батерија позади шофершајбната и вклучете ја во автомобилскиот отвор за цигарата. Ефективните с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.381,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој соларен панел допринесува енергија дури и при лошо време. Поставете ја едноставно заштитната соларна батерија позади шофершајбната и вклучете ја во автомобилскиот отвор за цигарата. Ефективните соларни ќелии овозможуваат да се добие доволно енергија. Исто така во подрачје за кампирање и градините ќе откриете полно можности за примена.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка