БАТЕРИИ CONRAD ENDURANCE SUBC 3000 ZLF

590,00 ден.   Спореди

Батеријата Conrad Endurance energy е комбинација на голем капацитет и долготрајност со опција за полнење и до 100 пати. Со тоа ја заштитувате животната средина, но и Вашиот буџет. Посебен додаток за л...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Батеријата Conrad Endurance energy е комбинација на голем капацитет и долготрајност со опција за полнење и до 100 пати. Со тоа ја заштитувате животната средина, но и Вашиот буџет. Посебен додаток за лемење во облик на буквата Z и рамен позитивен терминал за батерии. Сето ова по најниски цени, само во Conrad.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка