Баркод скенер TYSSO GS-6500-USB-TYS-LG Tysso Laser Barcode Scanner, Handheld

Баркод скенер TYSSO GS-6500-USB-TYS-LG Tysso Laser Barcode Scanner, Handheld

3.500,00 ден.   Спореди

TYSSO GS-6500-USB-TYS-LG Tysso Laser Barcode Scanner, Handheld, Rate: 100 scans/sec, Depth of Field: 3 - 50 cm, Interface: USB, Shock Resistant: 1m onto concrete, Autoscan
Гаранција: 12 месеци Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 3.500,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TYSSO GS-6500-USB-TYS-LG Tysso Laser Barcode Scanner, Handheld, Rate: 100 scans/sec, Depth of Field: 3 - 50 cm, Interface: USB, Shock Resistant: 1m onto concrete, Autoscan
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка