Баркод скенер MK9520-77A47 Voyager Handscanner, KBW if., grey / Scan depth: 0-203 mm

9.600,00 ден.   Спореди

MK9520-77A47 Voyager Handscanner, KBW if., grey / Scan depth: 0-203 mm for 0.33 mm bar codes, Scan width: 64 mm at face/249 mm at 203 mm, Min. bar width: 0.127 mm, Scan speed: 72 lines per second, Sca...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 9.600,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MK9520-77A47 Voyager Handscanner, KBW if., grey / Scan depth: 0-203 mm for 0.33 mm bar codes, Scan width: 64 mm at face/249 mm at 203 mm, Min. bar width: 0.127 mm, Scan speed: 72 lines per second, Scan pattern: single scan line, Laser diode 650 nm, withstand 1.5 m drop, USB, Weight: 149 gr
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка