Баркод скенер MK-3780-61A38 Fusion, USB if., dark grey / Scan depth: 25-279 mm for 0.33 mm bar codes

18.200,00 ден.   Спореди

MK-3780-61A38 Fusion, USB if., dark grey / Scan depth: 25-279 mm for 0.33 mm bar codes, Scan width: 30 mm at face / 150 mm at 280 mm, Scan pattern: omnidirectional, 5x4 lines ( if button activated - s...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 18.200,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MK-3780-61A38 Fusion, USB if., dark grey / Scan depth: 25-279 mm for 0.33 mm bar codes, Scan width: 30 mm at face / 150 mm at 280 mm, Scan pattern: omnidirectional, 5x4 lines ( if button activated - single scan line ), Min. bar width: 0.127 mm, Scan speed: 1333 lines per second, Laser diode 650 nm, withstand 1.2 m drop, Weight: 180 gr.
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка