Бакнеж на полнoќ

450,00 ден.   Спореди

 Бакнеж на полноќ Издавач: Култура Година на издавање: 2014 Автор: Елојза Џејмс Корица: Мека Број на страни: 378 Кратка содржина: Приказна за Пепелашка во поинакво светло. Но оваа Пепелашка или...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 450,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


 Бакнеж на полноќ Издавач: Култура Година на издавање: 2014 Автор: Елојза Џејмс Корица: Мека Број на страни: 378 Кратка содржина: Приказна за Пепелашка во поинакво светло. Но оваа Пепелашка или како што ја нарекуваат г-ца Кејт Далтри не верува во бајки... ниту во и си живееја среќно до крајот на животот. За разлика од класичната Пепелашка, Кејт е присилена од нејзината маќеа да оди на бал, каде што го среќава својот принц... Габриел е повеќе од шармантен. Неодоливата привлечност меѓу нив двајца се повеќе се зголемува и кулминира во љубов, страст и еротика... И покрај големиот копнеж по Кејт, Габриел мора да се ожени за симпатичната руска принцеза, чиј мираз треба да ги исполни неговите безмилосни амбиции. Дали убавината на Кејт и стаклените чевлички се доволни принцот да се откаже од својот брак од интерес... Дали испреплетените тела и топлината на возбудата во една вечер се доволни руската принцеза да замине во заборав... Дали страста кон Кејт е доволна принцот да се откаже од удобниот живот...  

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка