Бакарно лемило 200 WATT

5.546,00 ден.   Спореди

Совршено лемило за најтешките професионални работи.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.546,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Совршено лемило за најтешките професионални работи.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка