БАКАРЕН КАБЕЛ - LIH AWG 14/19 - КАФЕАВ

83,00 ден.   Спореди

Кабел без халогенски состојки за заштита, флексибилен и погоден за сите ел.апарати.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 83,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кабел без халогенски состојки за заштита, флексибилен и погоден за сите ел.апарати.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка