БАЗА ЗА IPOD ВО АВТОМОБИЛ - PHILIPS

2.950,00 ден.   Спореди

Звучна основа за IPod® конекција во автомобил. Лесна за конектирање преку AUX приклучок. Се полни автоматски преку приклучок.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.950,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Звучна основа за IPod® конекција во автомобил. Лесна за конектирање преку AUX приклучок. Се полни автоматски преку приклучок.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка