БАЗА ЗА ПОЛНЕЊЕ VOLTCRAFT UCT 50-5

7.080,00 ден.   Спореди

Нова генерација на станици за напојување на батерии (NiCd, NiMH, Li-Ion, Li-Po и оловно-кисели батерии). Удобна тастатура и дисплеј со два реда. Има два излези за УСБ, 5 V за МП3/ МП4 плеери, PDA, пре...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.080,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нова генерација на станици за напојување на батерии (NiCd, NiMH, Li-Ion, Li-Po и оловно-кисели батерии). Удобна тастатура и дисплеј со два реда. Има два излези за УСБ, 5 V за МП3/ МП4 плеери, PDA, преносни игри, дигитални камери и УСБ уреди.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка