БАЗА ЗА ПОЛНЕЊЕ CHARGE MANAGER 2015

8.555,00 ден.   Спореди

Едноставно ставете ги само батериите и останатото е работа на CM 2015. Полнење на 6 NiCd или NiMH батерии со различна големина, дури и истовремено. По целосно полнење на една од батериите, може да се ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.555,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Едноставно ставете ги само батериите и останатото е работа на CM 2015. Полнење на 6 NiCd или NiMH батерии со различна големина, дури и истовремено. По целосно полнење на една од батериите, може да се отстрани таа и веднаш да се стави нова. Напојувањето од 4 А ја полни батеријата брзо и им помага на сите батерии да го максимизираат капацитетот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка