Аферата колумбо

550,00 ден.   Спореди

Издавач: Култура Година на издавање: 2016 Автор: Стив Бери Јазик на оригиналот: англиски Наслов на оригиналот: The Columbus Affair Јазик на преводот: македонски Број на страни: 530 ISBN: 978998...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 550,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Издавач: Култура Година на издавање: 2016 Автор: Стив Бери Јазик на оригиналот: англиски Наслов на оригиналот: The Columbus Affair Јазик на преводот: македонски Број на страни: 530 ISBN: 9789989328534   Што ако се што знаете за откривањето на Америка од страна на Колумбо е лага? Што ако таа лага е искористена за да сокрие вистината која доколку се дознае може да има сериозно последици за политичкиот свет? Експлозивен нов stand-alone трилер од страна на Стив Бери, кој ќе Ве остави без здив до последната страница 

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка