Ауто звучници LG LAS-5221, 120W

1.350,00 ден.   Спореди

LG avto-zvucnici LAS-5221, Snaga 120 W, Mocnost 120 W, Odnos signal/sum 92 dB, Dijagonala na zvucnikot 16,5 cm, Frekvenciski raspon 35 Hz - 20 кХз, Однос на сигнал/шум 92 дБ, Фреквенциски распон 35-20...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 1.350,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LG avto-zvucnici LAS-5221, Snaga 120 W, Mocnost 120 W, Odnos signal/sum 92 dB, Dijagonala na zvucnikot 16,5 cm, Frekvenciski raspon 35 Hz - 20 кХз, Однос на сигнал/шум 92 дБ, Фреквенциски распон 35-20000Хз
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка