АУДИО-СНИМАЧ НА ПОДАТОЦИ VOLTCRAFT DL 160S

6.313,00 ден.   Спореди

Мал и компактен снимач на податоци кој може да зачува од 30 до 130 dB и да ги обработи во компјутер. Со помош на софтвер се подесуваат алармни вредности ( 160 S DL). Обработка на податоци во согласнос...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.313,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мал и компактен снимач на податоци кој може да зачува од 30 до 130 dB и да ги обработи во компјутер. Со помош на софтвер се подесуваат алармни вредности ( 160 S DL). Обработка на податоци во согласност со DIN 15905-5 за спречување на опасност за слухот поради емисија на високи звуци.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка