Атман PH FOUNTAIN PUMP 3000

Атман PH FOUNTAIN PUMP 3000

4.800,00 ден.   Спореди

Се користи
За мали фонтани.
Системи за наводнување.
Свежи / солени аквариуми.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 4.800,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Се користи
За мали фонтани.
Системи за наводнување.
Свежи / солени аквариуми.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка