Атман потопна пумпа АТ-101

Атман потопна пумпа АТ-101

700,00 ден.   Спореди

Опис
Целосно потопна
Тивко работење.
Лесно се вклопува во секој аквариум.
Се користи како замена на пумпите на фабричките аквариуми на Атман
За морски и слатководни аквар...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 700,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Опис
Целосно потопна
Тивко работење.
Лесно се вклопува во секој аквариум.
Се користи како замена на пумпите на фабричките аквариуми на Атман
За морски и слатководни аквариуми и Фонтани

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка