АСПИРАТОР ГОРЕЊЕ ДУ 511 ИНОКС

4.090,00 ден.   Спореди

Инокс
Издувно и проточно
Механичко управување
Обично: 1 × 40 W
Број на степени на вентилаторот: 3
Број на мотори: 1
Пречник на одводното црево: 12,5 cm
Синтет...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 4.090,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Инокс
Издувно и проточно
Механичко управување
Обично: 1 × 40 W
Број на степени на вентилаторот: 3
Број на мотори: 1
Пречник на одводното црево: 12,5 cm
Синтетички
Јаглен филтер: 115878
Пречник на одводното црево: 12,5 cm
Јачина на моторот: 100 W
Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 215 m³/h
Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 74 m³/h
Бучност: 60 dB(A)
Димензии: 49,9 × 51 cm
Ширина: 499 mm
Висина (аспиратор без оџак): 13,2 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 20 × 59,6 × 57,9 cm
Бруто тежина на апаратот: 5,4 кг
EAN Код: 3838942214059

Бучност 60 dB(A)
Ширина 499 mm
Начин на управување Механичко
Управување Копче
Број на мотори 1
Број на степени на вентилаторот 3
Број на филтри 1
Куќиште Инокс
Пречник на одводното црево 12,5 cm
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи