АПАРАТ ЗА ТЕСТИРАЊЕ БОИ CTG-15

1.121,00 ден.   Спореди

CTG-15 џебен апарат за тестирање бои кој во рок од неколку минути ви ги дава сите информации за: густина, оштетувања, места каде треба поправки итн. Заштедува време и пари.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.121,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CTG-15 џебен апарат за тестирање бои кој во рок од неколку минути ви ги дава сите информации за: густина, оштетувања, места каде треба поправки итн. Заштедува време и пари.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка