Апарат за кафе CM-988

920,00 ден.   Спореди

Апарат за кафе
-Едноставна употреба и припрема на кафе
-Макс.Капацитет 6-8 шолји
-700W
-Заштита од прегревања
-Автоматско исклучување при одвојување на садот
Произв...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 920,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Апарат за кафе
-Едноставна употреба и припрема на кафе
-Макс.Капацитет 6-8 шолји
-700W
-Заштита од прегревања
-Автоматско исклучување при одвојување на садот
Производител:
Bira Шифра:
CM-988

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи