Апарат за затоплување BIR8230A

620,00 ден.   Спореди

Апарат за затоплување на вода
-2000W
- 1,7L
- Автоматско исклучување
- Филтер кој лесно се чисти
- Челични греачи
Производител:
Бира Шифра:
BIR8230A


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 620,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Апарат за затоплување на вода
-2000W
- 1,7L
- Автоматско исклучување
- Филтер кој лесно се чисти
- Челични греачи
Производител:
Бира Шифра:
BIR8230A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи