АПАРАТ ЗА ДИЈАГНОЗА НА ВОЗИЛО OBD2 NX200

5.841,00 ден.   Спореди

Уредот препознава 11 000 различни видови на грешки на кодовите P0, P2, P3, C0, C3, B0, B3, U0 и U3 и кодовите за возила, P1, P3, C1, C2, B1, B2, U1 и U2 на Audi, BMW, Fiat, Ford, Mercedes Benz, Opel, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.841,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уредот препознава 11 000 различни видови на грешки на кодовите P0, P2, P3, C0, C3, B0, B3, U0 и U3 и кодовите за возила, P1, P3, C1, C2, B1, B2, U1 и U2 на Audi, BMW, Fiat, Ford, Mercedes Benz, Opel, VW, Volvo, Kia, Honda, Hyundai, Nissan, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Chrysler, Citroen, Jaguar, итн. Поддржува протоколи ISO 9141, KWP2000, VPW SAEJ1850, SAEJ1850 PWM и CAN.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка