Апарат за гасење пожар 1 kg

2.065,00 ден.   Спореди

Овој кондензиран ABS апарат за гаснење пожар со прав и манометар е погоден за домашна употреба, во кујни и работилници, како и за пренесување. Со оперативниот температурниот опсег од -30 до +60 ° C, а...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.065,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој кондензиран ABS апарат за гаснење пожар со прав и манометар е погоден за домашна употреба, во кујни и работилници, како и за пренесување. Со оперативниот температурниот опсег од -30 до +60 ° C, апаратот може да се користи универзално. Одобрени во согласност со PED 97/23/EC, 96/98/ЕО и DIN EN Бакар 3 Погоден за гасење пожар од класа А, В, С

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка