АПАРАТУРА ЗА ЛЕМЕЊЕ - LAB1

10.384,00 ден.   Спореди

Мултифункционалната апаратура за лемење можете да ја користите насекаде. Лесна, ефективна и со сите потребни апарати за работа, лемење на ел.апарати, мултиметар и напојување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 10.384,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мултифункционалната апаратура за лемење можете да ја користите насекаде. Лесна, ефективна и со сите потребни апарати за работа, лемење на ел.апарати, мултиметар и напојување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка