Антологија на суфизмот

Антологија на суфизмот

590,00 ден.   Спореди

Секоја антологија сака да биде придонес и споделување: на некое знаење, на некоја естетика, понекојпат на некоја душевност. Таа се организира – честопати по цена на сурови откажувања – во функција на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 590,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Секоја антологија сака да биде придонес и споделување: на некое знаење, на некоја естетика, понекојпат на некоја душевност. Таа се организира – честопати по цена на сурови откажувања – во функција на некоја водечка идеја што ја структуира, стремејќи се да даде вкупен поглед на делото на некој писател, на некоја епоха, култура или жанр.Нашиот предлог беше малку поинаков.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка