Антифриз ЕКО

90,00 ден.   Спореди

Антифриз ЕКО -40 °C 1L Средство против замрзнување, корозија и прегревање на системот за ладење на моторот.
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 90,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Антифриз ЕКО -40 °C 1L Средство против замрзнување, корозија и прегревање на системот за ладење на моторот.
Содржи ефикасни адитиви против корозија и пенење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи