Антенско стапче 2

350,00 ден.   Спореди

Алуминиумско стапче за антена со прекршување и извлекување од 17 до 25 цм во црвена и црна боја. W-11.50 cm. L-2.00 cm. H-31.00 cm.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 350,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Алуминиумско стапче за антена со прекршување и извлекување од 17 до 25 цм во црвена и црна боја. W-11.50 cm. L-2.00 cm. H-31.00 cm.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка