АНТЕНА ОФСЕТ 0.90

1.230,00 ден.   Спореди

Model: 90cm OF Type: Offset Offset: Angle 26° Aperture Diameter: 90 cm Reception Frequency: 10.70 – 12.75 GHz Antenna Gain: (Ku-Band) 38 dB – 39.7 dB Material: Galvanized Steel Finish Coat: Polyester ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 1.230,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Model: 90cm OF Type: Offset Offset: Angle 26° Aperture Diameter: 90 cm Reception Frequency: 10.70 – 12.75 GHz Antenna Gain: (Ku-Band) 38 dB – 39.7 dB Material: Galvanized Steel Finish Coat: Polyester Powder Coating Color: Grey (RAL-7035) LNB Holder: 23 – 40 mm F/D: 0.5 Operating Temperature: -40° +60° Operation Wind: 90 km/h Survival Wind: 150 km/h

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи