Англиско-македонски речник

520,00 ден.   Спореди

Година на издавање: 2011 Автор: Зозе Мургоски Наслов на оригиналот: Англиско-македонски речник Јазик на оригиналот: англиско/македонски Број на страни: 403 Фонд на зборови: 120. 000 збора Корица...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 520,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Година на издавање: 2011 Автор: Зозе Мургоски Наслов на оригиналот: Англиско-македонски речник Јазик на оригиналот: англиско/македонски Број на страни: 403 Фонд на зборови: 120. 000 збора Корица: мека Преработено и проширено издание со околу 120.000 зборови, фрази и идиоми, со најнови зборови. Речник кој го препорачуваат наставниците и професорите од македонскиот образовен систем.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка