Аналогно-дигитален осцилоскоп  650 A/D  50 MHz

Аналогно-дигитален осцилоскоп 650 A/D 50 MHz

50.730,00 ден.   Спореди

За потпоно функционирање на оваа направа, опремена е со  RS232 приклучок.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 50.730,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За потпоно функционирање на оваа направа, опремена е со  RS232 приклучок.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка