АНАЛОГЕН ЧАСОВНИК ЗА МЕРЕЊЕ ПУЛС СО LED ЕКРАН

3.509,00 ден.   Спореди

Го контрира срцето секаде и во секое време. Аналогниот мерач на пулс со LED-дисплеј на прв поглед изгледа како нормален рачен часовник, но тој е всушност интегриран LED екран кој покажува пулс, датум,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.509,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Го контрира срцето секаде и во секое време. Аналогниот мерач на пулс со LED-дисплеј на прв поглед изгледа како нормален рачен часовник, но тој е всушност интегриран LED екран кој покажува пулс, датум, време, и како и dead alarm функција. Елегантен аналоген часовник на кој е видлив само LED екранот доколку горенаведените функции се прилагодени.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка