АНАЛОГЕН ТЕСТЕР НА БАТЕРИИ Voltcraft MS-210

281,00 ден.   Спореди

Полна или празна батерија? Со овој тестер ќе знаете точно дали батериите се полни, празни или полуполни. Се користи за проверка на обични батерии, специјални батерии и батерии со повторно полнење,


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 281,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Полна или празна батерија? Со овој тестер ќе знаете точно дали батериите се полни, празни или полуполни. Се користи за проверка на обични батерии, специјални батерии и батерии со повторно полнење,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка