Аналоген термо/хигрометар

354,00 ден.   Спореди

Обоените зони за свежина на воздухот укажуваат на тоа дека внатрешна клима е идеална, дали треба да биде проветрена или навлажнета.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 354,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Обоените зони за свежина на воздухот укажуваат на тоа дека внатрешна клима е идеална, дали треба да биде проветрена или навлажнета.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка